KCA4C004C000000DV0WP188V1 (Obj. č. 105727)
Zvolte obsah
Konstrukční řada KC...
- Připojení pomocí ploché zástrčky 2,8 × 0,5
- Směry ovládání: 2
- Prosvětlené tlačítko v rukojeti (D)
- Ochranná manžeta pro zapuštěnou montáž (W)

Popis








Funkční výkresy

Funkční výkresy

Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

| 1 | Tlačítko „D“ |
| 2 | Blokování „V“ |
| 3 | Přípojka zemnění |
| 4 | 8 vodičů 0,75 mm² s dutinkami, délka 600 |
Příklady připojení

Příklady připojení

| 1 | Tlačítko „D“ |
| 2 | Tlačítko „D“ |
| 3 | Chod doleva (3 / komora 1) |
| 4 | Chod doleva (1 / komora 1) |
Příklady připojení

Příklady připojení

Technické údaje
Schválení


Hodnoty elektrického připojení
| Zajištění | T6/F10 |
| Návrhové izolační napětí Ui | 250 V |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 2.5 kV |
| Kategorie použití | |
| AC-15 | 230 V, 4 A |
| DC-13 | 24 V, 2 A |
| Spínací napětí | min. 10 V |
| Spínací proud | |
| (při 24 V) | min. 12 mA |
| Tlačítko v rukojeti | |
| Kategorie použití | |
| DC-13 | 24 V, 1 A |
| AC-15 | 230 V, 2 A |
| Spínací napětí | min. 10 V |
| Spínací proud | min. 3 mA při napětí 5 V |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Plochý konektor 2,8 × 0,5 IEC 760 |
| Počet signalizačních kontaktů | max. 4 4 (2 směry × 2× spínací jednotka) |
| Směry ovládání | max. 2 V závislosti na typu jsou možné max. 3 polohy (0-1-2) v každém směru |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Mechanická životnost | 1 x 10⁶ |
| Montážní výřez | Ø 52 mm |
| Princip přepínání | Přepínací kontakt C IEC 947-5-1 (Mžikový spínač, konstrukce ES556) |
| Třída ochrany | |
| z čelní strany s manžetou | IP65 (Provedení W) |
| Okolní teplota | -25 ... 65 °C |
| Materiál | |
| Ovládací páka ze zinkované oceli | |
| Kontakt | Slitina stříbra |
| Pouzdro z termoplastu/hliníku | |
| Manžeta z černého elastomeru (Nízký obsah PAU) | |
| Tlačítko v rukojeti | |
| Princip přepínání | 2 spínací kontakt |
Různé
| Číslo P | |
| P188 | (Prosvětlené tlačítko Idec s 2 spínacími kontakty, zapojení pomocí vodičů o délce 600 mm s dutinkami) |
| Další funkce | |
| Tlačítko v rukojeti | |
| Ochranná manžeta W pro zapuštěnou montáž | |
| Aretace v nulové poloze |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001504
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
CCC
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
CCC
Č. dok.
20001849
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 105727 |
| Název výrobku | KCA4C004C000000DV0WP188V1 |
| Hmotnost brutto | 0,62kg |
| Číslo celního tarifu | 85365019000 |
| ECLASS | 27-37-14-04 Control switch, joystick |
