Úvodní stránkaVýrobkyMultifunkční brána MGB2 Modular a ClassicSubmoduly MSMMSM-1-R-DA-SISISI-H1-165628
MSM-1-R-DA-SISISI-H1-165628 (Obj. č. 165628)
Zvolte obsah
Submodul MSM-1-R... (3× konektor M12 pro bezpečnostní spínače OSSD)
- Rozšíření funkcí pro moduly MGB2 a MCM
- Typ připojení: R
- 3× konektor M12 pro připojení bezpečnostních spínačů OSSD
- Stavová LED dioda pro každý konektor M12

Popis
Rozměrové výkresy

| 1 | Orientace kódování |
| 2 | Červená vestavná zásuvka |
| LED1 | LED indikace |
| LED2 | LED indikace |
| LED3 | LED indikace |
| Pos 1 | Konektor M12 pro připojení bezpečnostního spínače OSSD |
| Pos 2 | Konektor M12 pro připojení bezpečnostního spínače OSSD |
| Pos 3 | Konektor M12 pro připojení bezpečnostního spínače OSSD |
| Z | Označuje zarovnání pol. 1 |
Rozměrové výkresy

Technické údaje
Ovládací a zobrazovací prvky
| Poloha | Barva | Doplňky | Provedení | Vkládací štítek | Spínací jednotka | Vkládací štítek | Počet | Označení1 | LED |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Přípojka M12×1 pro přístroj OSSD | ||||||||
| 2 | Přípojka M12×1 pro přístroj OSSD | ||||||||
| 3 | Přípojka M12×1 pro přístroj OSSD |
Hodnoty elektrického připojení
| Odběr proudu | max. 50 mA |
| Ovládací a indikační prvky | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 24 V |
| Spínací proud | 5 ... 10 mA |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Doba odezvy | Viz návod k použití sběrnicového modulu MBM-..., resp. blokovacího modulu / vyhodnocovacího modulu s jištěním ochranného krytu MGB2-I.-BR-... / MGB2-L.-BR-... |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (Ve vestavěném stavu) |
| Okolní teplota | |
| Při UB = 24 V DC | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny, zinkový tlakový odlitek, niklovaný |
Charakteristické hodnoty podle EN ISO 13849-1 a EN IEC 62061
| PL | Maximální SIL | PFHD | Kategorie | Doba provozu | |
|---|---|---|---|---|---|
| Analýza bezpečnostních signálů | PL e | - | 9.06x10-10 | 4 | 20 y |
| Platí pouze pro externě připojené bezpečnostní funkce, jako jsou povolovací spínače, bezpečnostní spínače atd. | |||||
Různé
| Submodulbreite | 1 |
| ID softwaru (SW-ID) | 165628 |
Příslušenství
CES-AP
Bezpečnostní spínač CES-AP-CR2-…, RFID, připojovací kabel z PUR, s konektorem M12, pro připojení k decentralizovaným periferním systémům

111748
CES-AP-CR2-AH-SB-111748
CES-AP-CR2-AH-SB-111748
- Unicode
- Připojovací kabel z PUR, 0,2 m, konektor M12, 5pól., kontakt 5 neobsazen
- pro připojení k decentralizovaným periferním systémům
- Dveře se závěsy napravo

109168
CES-AP-CR2-CH-SB-109168
CES-AP-CR2-CH-SB-109168
- Multicode
- Připojovací kabel z PUR, 0,2 m, konektor M12, 5pól., kontakt 5 neobsazen
- pro připojení k decentralizovaným periferním systémům
- Dveře se závěsy napravo
Bezpečnostní spínač CES-I-AP-.-C04-…, RFID, konektor M12, pro připojení k decentralizovaným periferním systémům

117323
CES-I-AP-M-C04-USI-117323
CES-I-AP-M-C04-USI-117323
- Multicode
- Připojovací kabel z PUR, 0,1 m, konektor M12, 5pól., kontakt 5 neobsazen
- pro připojení k decentralizovaným periferním systémům

160832
CES-I-AP-M-C04-USI-160832
CES-I-AP-M-C04-USI-160832
- Multicode
- Připojovací kabel z PUR, 1,5 m, konektor M12, 5pól., kontakt 5 neobsazen
- pro připojení k decentralizovaným periferním systémům

162592
CES-I-AP-M-C04-USI-162592
CES-I-AP-M-C04-USI-162592
- Multicode
- Připojovací kabel z PUR, 2 m, konektor M12, 5pól., kontakt 5 neobsazen
- pro připojení k decentralizovaným periferním systémům

115150
CES-I-AP-U-C04-USI-115150
CES-I-AP-U-C04-USI-115150
- Unicode
- Připojovací kabel z PUR, 0,1 m, konektor M12, 5pól., kontakt 5 neobsazen
- pro připojení k decentralizovaným periferním systémům
CES-FD
Vyhodnocovací jednotka k instalaci do technologie CES-FD-AP-…

115534
CES-FD-AP-M-01-USI-115534
CES-FD-AP-M-01-USI-115534
- Připojení čtecí hlavy CES/CKS
- Vyhodnocování signálů přímo v technologii
- Připojení k modulům ET200s a ET200pro
- Známé rozhraní EUCHNER AP
- Multicode

119865
CES-FD-AP-U-01-USI-119865
CES-FD-AP-U-01-USI-119865
- Připojení čtecí hlavy CES/CKS
- Vyhodnocování signálů přímo v technologii
- Připojení k modulům ET200s a ET200pro
- Známé rozhraní EUCHNER AP
- Unicode
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 2,9 MB)
Jednotlivé dokumenty
Pokyny
Operating Instructions Submodule MSM-1-R-.A-…
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Operating Instructions Submodule MSM-1-R-.A-…
Č. dok.
2539735
Verze
12/22
Jazyk
Velikost
1,1 MB
Mode d’emploi Sous-module MSM-1-R-.A-…
Č. dok.
2539735
Verze
12/22
Jazyk
Velikost
1,1 MB
Manual de instrucciones Submódulo MSM-1-R-.A-…
Č. dok.
2539735
Verze
12/22
Jazyk
Velikost
1,1 MB
Betriebsanleitung Submodul MSM-1-R-.A-…
Č. dok.
2539735
Verze
12/22
Jazyk
Velikost
1,1 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.165628
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.165628
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 165628 |
| Název výrobku | MSM-1-R-DA-SISISI-H1-165628 |
| Hmotnost brutto | 0,125kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |







