AC-YD-U0,2-SBB-161909 (Obj. č. 161909)
Zvolte obsah
Rozdělovač Y s konektorem M12 na kabelu
- Pro připojení jisticího elektromagnetu CEM-C60 a bezpečnostního spínače CES-I-BP
- Rozdělovač Y M12 s připojovacím kabelem, 2× 5pól., 1× 8pól.
- Přímý konektor
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 0,2 m

Popis



Rozměrové výkresy

| 1 | Červené pouzdro |
Příklady připojení

Příklady připojení

| A | Zástrčka s dutinkami A červená / CES |
| B | Zástrčka s dutinkami B černá / CEM |
| C | Zásuvka s kolíky |
Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Návrhové izolační napětí Ui | 300 V |
| Návrhové napětí | 30 V |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 0.8 kV |
| Vnitřní odpor | 5 mΩ |
| Jmenovitý proud | |
| Při 40 °C | 2 A |
| Zkušební napětí | |
| Pin/Pin | 0.65 kV |
| Čep/obal | 1.5 kV |
| Stupeň znečištění podle EN 60664-1 | 3 |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Průřez žíly | 0,34 mm² |
| Teplota při skladování | -25 ... 80 °C |
| Délka kabelu | |
| Cca | 0.2 m |
| Barva pláště | Černá |
| Třída ochrany | IP65/IP67 (Jen v sešroubovaném stavu s příslušnými protikusy) |
| Zapojovací cykly | >100 |
| Okolní teplota | -25 ... 80 °C |
| Materiál | |
| Zajištění konektoru | CuZn, niklováno |
| Plášť | PUR |
| Kontakt | Podkladové niklování CuZn a pozlacení 0,15–0,20 µm |
| Spojka | TPU GF, samozhášivý |
| Zástrčka | TPU, samozhášivý |
| Pouzdro konektoru | TPU, samozhášivý |
| Přípojka 2, 3 | |
| Typ připojení | Konektor M12 |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami |
| Vývod kabelu | Přímý |
| Počet pólů | 5 |
| Zajištění konektoru | Šroubovací svorkovnice |
| Přípojka 1 | |
| Typ připojení | Konektor M12 |
| Typ připojení | Zásuvka s kolíky |
| Počet pólů | 8 |
| Zajištění konektoru | Šroubovací svorkovnice |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001578
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Prodejní doklady
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.161909
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.161909
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 161909 |
| Název výrobku | AC-YD-U0,2-SBB-161909 |
| Hmotnost brutto | 0,055kg |
| Číslo celního tarifu | 85364900 |
