CES-EA-TC-KK08-112629 (Sip. No. 112629)
Choose content
Connection kit for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12, spring terminals
- Plug-in spring terminals for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12
- Coded
- 8 spring terminals included

Açıklama

Dimensional drawings

| 1 | Coding 1 |
| 2 | Coding 2 |
| 3 | Coding 3 |
| 4 | Coding 4 |
Teknik Veriler
Electrical connection values
| Connection cross section | 0.25 ... 2.5 mm² |
Mechanical values and environment
| Stripping length | 8 mm |
| Connection type | plug-in spring terminals, coded |
| Storage temperature | -25 ... 70 °C |
Components included in the set
| Included accessories | 8 coded spring terminals per packaging unit |
İndirme
Komple paket
Tüm önemli belgeleri tek bir tıklama ile indirin.
İçerik:
- Kullanım talimatları ve kullanım talimatlarına veya kısa talimatlara yapılan tüm eklemeler
- Kullanım talimatlarını tamamlayan tüm veri sayfaları
- Uygunluk beyanı
Paketin tamamını indirin (ZIP, 0,1 MB)
Tek Belgeler
Diğer Belgeler
Sales documents
ePlan macros
EUC.112629
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
EUC.112629
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
0,2 MB
CAD Verileri
Sipariş verileri
| Sip. No. | 112629 |
| Makale adı | CES-EA-TC-KK08-112629 |
| Ağırlık | 0,054kg |
| Gümrük sınıfı | 85389099990 |

