CES-EA-TC-KK08-112629 (Rend. sz. 112629)
Válasszon tartalmat
Connection kit for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12, spring terminals
- Plug-in spring terminals for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12
- Coded
- 8 spring terminals included

Ismertetés

Dimensional drawings

| 1 | Coding 1 |
| 2 | Coding 2 |
| 3 | Coding 3 |
| 4 | Coding 4 |
Műszaki adatok
Electrical connection values
| Connection cross section | 0.25 ... 2.5 mm² |
Mechanical values and environment
| Stripping length | 8 mm |
| Connection type | plug-in spring terminals, coded |
| Storage temperature | -25 ... 70 °C |
Components included in the set
| Included accessories | 8 coded spring terminals per packaging unit |
Letöltések
Teljes csomag
Minden fontos dokumentum letöltése egyetlen kattintással.
Tartalom:
- A használati utasítás és a használati utasítás vagy a rövid utasítás kiegészítései
- A használati utasítást kiegészítő adatlapok
- A megfelelőségi nyilatkozat
Teljes csomag letöltése (ZIP, 0,1 MB)
Egyedi dokumentumok
Egyéb dokumentumok
Sales documents
ePlan macros
EUC.112629
Dok. sz.
Változat
Nyelv
Méret
EUC.112629
Dok. sz.
Változat
Nyelv
Méret
0,2 MB
CAD-adatok
Rendelési adatok
| Rend. sz. | 112629 |
| Cikk neve | CES-EA-TC-KK08-112629 |
| Súly | 0,054kg |
| Vámtarifaszám | 85389099990 |

