CES-EA-TC-AK08-104776 (Sip. No. 104776)
Choose content
Connection kit for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12, screw terminals
- Plug-in screw terminals for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12
- Coded
- 8 screw terminals included

Açıklama

Dimensional drawings

| 1 | Coding 1 |
| 2 | Coding 2 |
| 3 | Coding 3 |
| 4 | Coding 4 |
Teknik Veriler
Electrical connection values
| Connection cross section | 0.25 ... 2.5 mm² |
Mechanical values and environment
| Stripping length | 8 mm |
| Connection type | plug-in screw terminals, coded |
| Storage temperature | -25 ... 70 °C |
Components included in the set
| Included accessories | 8 coded screw terminals per packaging unit |
İndirme
Komple paket
Tüm önemli belgeleri tek bir tıklama ile indirin.
İçerik:
- Kullanım talimatları ve kullanım talimatlarına veya kısa talimatlara yapılan tüm eklemeler
- Kullanım talimatlarını tamamlayan tüm veri sayfaları
- Uygunluk beyanı
Paketin tamamını indirin (ZIP, 0,1 MB)
Tek Belgeler
Diğer Belgeler
Sales documents
ePlan macros
EUC.104776
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
EUC.104776
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
0,2 MB
CAD Verileri
Sipariş verileri
| Sip. No. | 104776 |
| Makale adı | CES-EA-TC-AK08-104776 |
| Ağırlık | 0,055kg |
| Global Trade Item Number (GTIN) | 4047048005693 |
| Gümrük sınıfı | 85389099990 |

