CES-EA-TC-AK08-104776 (Rend. sz. 104776)
Válasszon tartalmat
Connection kit for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12, screw terminals
- Plug-in screw terminals for evaluation units CES-AZ-.ES-04B and CES-AR-AES-12
- Coded
- 8 screw terminals included

Ismertetés

Dimensional drawings

| 1 | Coding 1 |
| 2 | Coding 2 |
| 3 | Coding 3 |
| 4 | Coding 4 |
Műszaki adatok
Electrical connection values
| Connection cross section | 0.25 ... 2.5 mm² |
Mechanical values and environment
| Stripping length | 8 mm |
| Connection type | plug-in screw terminals, coded |
| Storage temperature | -25 ... 70 °C |
Components included in the set
| Included accessories | 8 coded screw terminals per packaging unit |
Letöltések
Teljes csomag
Minden fontos dokumentum letöltése egyetlen kattintással.
Tartalom:
- A használati utasítás és a használati utasítás vagy a rövid utasítás kiegészítései
- A használati utasítást kiegészítő adatlapok
- A megfelelőségi nyilatkozat
Teljes csomag letöltése (ZIP, 0,1 MB)
Egyedi dokumentumok
Egyéb dokumentumok
Sales documents
ePlan macros
EUC.104776
Dok. sz.
Változat
Nyelv
Méret
EUC.104776
Dok. sz.
Változat
Nyelv
Méret
0,2 MB
CAD-adatok
Rendelési adatok
| Rend. sz. | 104776 |
| Cikk neve | CES-EA-TC-AK08-104776 |
| Súly | 0,055kg |
| Global Trade Item Number (GTIN) | 4047048005693 |
| Vámtarifaszám | 85389099990 |

