CET-A-BWR-50X-170115 (Obj. č. 170115)
Zvolte obsah
Aktuátor CET-A-BWR-50X-170115
- Aktuátor pro čtecí hlavu / bezpečnostní spínač CET

Popis

Rozměrové výkresy

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Napájení | Indukční z čtecí hlavy |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Směr nájezdu | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Mechanická životnost | 2 x 10⁶ |
| Třída ochrany | IP67 (Krytí transpondéru) |
| Okolní teplota | -20 ... 55 °C |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Držící síla Fmax | 6500 N |
| Držící síla FZh | 5000 N |
Příslušenství
Rozšíření funkcí
Kryt pro aktuátor CET

124721
AM-C-124721
AM-C-124721
- Možnost vodorovného upevnění na aktuátor
- Upevnění pomocí 4 šroubů M5×16 (jsou součástí dodávky aktuátoru)

124979
AM-C-124979
AM-C-124979
- Možnost vodorovného a svislého upevnění na aktuátor
- Upevnění pomocí 4 šroubů M5×16 (jsou součástí dodávky aktuátoru)

125503
AM-C-125503
AM-C-125503
- Kryt pro aktuátor CET
- Možnost vodorovného a svislého upevnění na aktuátor
- Upevnění pomocí 4 šroubů M6×16 (nejsou součástí dodávky)
- Vhodný pro kombinování se zajišťovacím mechanismem pro aktuátory CET AE-L-CET-156429
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,5 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2077154
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001581
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.170115
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.170115
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 170115 |
| Název výrobku | CET-A-BWR-50X-170115 |
| Hmotnost brutto | 0,317kg |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-27-24-04 Actuator for safety-related proximity switch |






