MSM-C-K-BA-SBS-S0-160847 (Obj. č. 160847)
Zvolte obsah
Připojovací submodul MSM-C... (kabelový vstup M20 × 1,5, vč. 3 nalepovacích štítků)
- Připojovací submodul pro MGB2 Classic
- Kabelový vstup M20 × 1,5 (kabelovou vývodku objednávejte zvlášť)

Popis
Technické údaje
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Kabelové vstupy M20 × 1,5 |
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (Ve vestavěném stavu) |
| Okolní teplota | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny |
Různé
| Vkládací štítek | |||||||
| |||||||
| Další funkce | |||||||
| Vč. držáku etiket, id. č. 156733 | |||||||
| Vč. sady pružinových svorkovnic, id. č. 136572 | |||||||
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2500504
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.160847
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.160847
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 160847 |
| Název výrobku | MSM-C-K-BA-SBS-S0-160847 |
| Hmotnost brutto | 0,205kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |





