AC-SP-A0-SJ-097645 (Obj. č. 097645)
Zvolte obsah
Můstkový konektor M12
- Můstkový konektor
- Konektor M12, 3pólový

Popis
Důležité:
U řetězců spínačů AR/BR s rozdělovačem Y musí být řetězec spínačů zakončen můstkovým konektorem.
Můstkový konektor musí být připojen k prvnímu spínači v řetězci spínačů.
Odpor kabelu připouští řetězce spínačů s maximální délkou 200 m, a to s přihlédnutím k úbytku napětí (viz návod k použití přístroje AR/BR).


Rozměrové výkresy

Příklady připojení

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Návrhové izolační napětí Ui | 300 V |
| Návrhové napětí | 60 V |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 1.5 kV |
| Vnitřní odpor | ≤5 mΩ |
| Jmenovitý proud | |
| Při 40 °C | 4 A |
| Stupeň znečištění podle EN 60664-1 | 3 |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Konektor M12 |
| Typ připojení | Zásuvka s kolíky |
| Specifikace konstrukčního provedení | DIN EN 61076-2-101 |
| Teplota při skladování | -25 ... 80 °C |
| Vývod kabelu | Přímý |
| Počet pólů | 3 (Profil kompatibilní s 5pól. zástrčkou s dutinkami) |
| Třída ochrany | IP65/IP67 (Jen v sešroubovaném stavu s příslušnými protikusy) |
| Zajištění konektoru | Šroubovací svorkovnice |
| Zapojovací cykly | 100 |
| Okolní teplota | -25 ... 80 °C |
| Materiál | |
| Zajištění konektoru | CuZn, niklováno |
| Nosič kontaktů | TPU, samozhášivý |
| Kontakt | CuZn, podkladové niklování a pozlacení |
| Pouzdro konektoru | TPU, samozhášivý |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001578
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Prodejní doklady
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.097645
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.097645
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 097645 |
| Název výrobku | AC-SP-A0-SJ-097645 |
| Hmotnost brutto | 0,014kg |
| Global Trade Item Number (GTIN) | 4047048005464 |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
