BETAETIGER-Z-G (Obj. č. 016849)
Zvolte obsah
Aktuátor pro bezpečnostní spínače NZ.VZ, NZ.VZ.VS a TZ
- Každý aktuátor má dva nerezové bezpečnostní šrouby

Popis
Aktuátor přímý
Přímý aktuátor se používá u posuvných dveří nebo u dveří na pantech, jejichž poloměr je větší než 1000 mm. Odšroubování bezpečnostních prvků zamezují bezpečnostní šrouby. Přiložené bezpečnostní šrouby lze zašroubovat běžnými nástroji, nelze je však znovu vyšroubovat.
Aktuátor s volným chodem
4 mm | Pro dveře s běžnou nepřesností |

Rozměrové výkresy

Technické údaje
Schválení

Mechanické hodnoty a prostředí
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Volný chod | max. 4 mm |
| Poloměr dveří | min. 1000 mm |
| Materiál | |
| Aktuátor | Zinkovaná ocel |
| Opláštění | Plast |
| Šroub | Nerezová ocel |
Různé
| Použitelnost zaváděcího trychtýře | Ne |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,1 MB)
Jednotlivé dokumenty
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
DGUV
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
DGUV
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
3,3 MB
Makra ePlan
EUC.016849
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.016849
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 016849 |
| Název výrobku | BETAETIGER-Z-G |
| Hmotnost brutto | 0,038kg |
| Global Trade Item Number (GTIN) | 4047048000070 |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-27-26-06 Actuator for safety-related position switch |

