WET13Z (Obj. č. 000391)
Zvolte obsah
Konstrukční řada WE...

Popis






Funkční výkresy

Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

Příklady připojení

Příklady připojení

Příklady připojení

Technické údaje
Schválení


Hodnoty elektrického připojení
| Zajištění | T16/F25 |
| Návrhové izolační napětí Ui | 250 V |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 2.5 kV |
| Kategorie použití | |
| AC-15 | 230 V, 10 A |
| DC-13 | 24 V, 4 A |
| Spínací napětí | min. 24 V |
| Spínací proud | |
| (při 24 V) | min. 50 mA |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Šroubovací svorkovnice |
| Počet signalizačních kontaktů | 2 + 1 (2 směry a kontakt Z) |
| Směry ovládání | 2 (Tlačítko) |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Mechanická životnost | 1 x 10⁶ |
| Spínač středové polohy | 1× přepínací kontakt (V nulové poloze (neaktivováno), spínací kontakt sepnut, rozpínací kontakt rozepnut) |
| Montážní výřez | Ø 42 mm |
| Princip přepínání | Přepínací kontakt ZA IEC 947-5-1 (Mžikový spínač, konstrukce ES502V1) |
| Třída ochrany | |
| z čelní strany bez manžety | IP54 |
| Okolní teplota | -5 ... 65 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro z termoplastu/hliníku | |
| Manžeta z černého elastomeru (Nízký obsah PAU) | |
| Kontakt | Slitina stříbra |
| Ovládací páka ze zinkované oceli |
Ke stažení
Schválení a certifikáty
CCC
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
CCC
Č. dok.
20001849
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 000391 |
| Název výrobku | WET13Z |
| Hmotnost brutto | 0,498kg |
| Číslo celního tarifu | 85365019000 |
| ECLASS | 27-37-14-04 Control switch, joystick |
