AC-SC-M23F12G-167890 (Obj. č. 167890)
Zvolte obsah
Přírubová zásuvka, 12pól.

Popis
Přírubová zásuvka
Pro montáž na přední stěnu a připojení potvrzovacího tlačítka. Osazena pájenými kontakty.



Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

Příklady připojení

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Průřez přípojky | 0,08–1,00 mm² |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 2.5 kV |
| Jmenovité napětí | max. 150 V |
| Jmenovitý proud | max. 8 A |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | |
| Pájecí kontakt | Konektor M23x1 |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami a vnějším závitem |
| Teplota při skladování | -40 ... 105 °C |
| Počet pólů | 12 |
| Třída ochrany | IP65/IP67 (V zapojeném a zajištěném stavu) |
| Zajištění konektoru | Šroubovací pojistka |
| Okolní teplota | -40 ... 105 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro konektoru | GD-Zn |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,5 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001578
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.167890
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.167890
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 167890 |
| Název výrobku | AC-SC-M23F12G-167890 |
| Hmotnost brutto | 0,031kg |
| Číslo celního tarifu | 85366990900 |
