MSM-1-S-CA-P0R0P0-G2-164758 (Obj. č. 164758)
Zvolte obsah
Submodul MSM-1-S... (2× bílé prosvětlené tlačítko se symbolem, 1× bílé potvrzovací tlačítko, prosvětlené, se symbolem)
- Rozšíření funkcí pro moduly MGB2 a MCM
- Typ připojení: S
- 1× bílé prosvětlené tlačítko se symbolem
- 1× bílé prosvětlené potvrzovací tlačítko, RGB LED, se symbolem
- 1× bílé prosvětlené tlačítko, BLAU LED, se symbolem
- Integrovaná logika: Lze použít pouze v kombinaci s určitými moduly.

Popis


Rozměrové výkresy

| S90 | Prosvětlené tlačítko |
| S91 | Prosvětlené potvrzovací tlačítko |
| S92 | Prosvětlené tlačítko |
| Z | Označuje polohu tlačítka S90 |
Rozměrové výkresy

Technické údaje
Ovládací a zobrazovací prvky
| Poloha | Barva | Doplňky | Spínací jednotka | Vkládací štítek | Vkládací štítek | Provedení | Počet | Označení1 | LED |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S90 | Bílá | S potiskem | 1× spínací kontakt | Prosvětlené tlačítko | |||||
| S91 | Bílá | S potiskem | 2× spínací kontakt | Prosvětlené potvrzovací tlačítko | RGB | ||||
| S92 | Bílá | S potiskem | 1× spínací kontakt | Prosvětlené tlačítko | Modrá |
Hodnoty elektrického připojení
| Odběr proudu | max. 32 mA |
| Ovládací a indikační prvky | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 24 V |
| Spínací proud | 5 ... 10 mA |
| Napájení LED | 24 V DC |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (Ve vestavěném stavu) |
| Okolní teplota | |
| Při UB = 24 V DC | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny |
Charakteristické hodnoty podle EN ISO 13849-1 a EN IEC 62061
| B10D | Doba provozu | |
|---|---|---|
| Potvrzovací tlačítko | 2.6x106 | 20 y |
Různé
| Submodulbreite | 1 |
| ID softwaru (SW-ID) | 9900002 |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.164758
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.164758
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 164758 |
| Název výrobku | MSM-1-S-CA-P0R0P0-G2-164758 |
| Hmotnost brutto | 0,1kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |











