MSM-1-S-CA-B000SL-F6-164620 (Obj. č. 164620)
Zvolte obsah
Submodul MSM-1-S... (prosvětlené tlačítko nouzového zastavení, konektor M23 pro potvrzovací tlačítko)
- Rozšíření funkcí pro moduly MGB2 a MCM
- Typ připojení: S
- 1× prosvětlené tlačítko nouzového zastavení podle ISO 13850
- 1 konektor M23 pro připojení potvrzovacího tlačítka
- Integrovaná logika: Lze použít pouze v kombinaci s určitými moduly.

Popis
Rozměrové výkresy

| S94 | Nouzové zastavení podle normy ISO 13850 |
| X14 | Vestavný konektor M23, zásuvka |
| Z | Označuje zarovnání S94 |
Rozměrové výkresy

Technické údaje
Ovládací a zobrazovací prvky
| Poloha | Barva | Doplňky | Vkládací štítek | Spínací jednotka | Vkládací štítek | Provedení | Počet | Označení1 | LED |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S94 | 2× nuceně rozpínaný kontakt | Prosvětlené tlačítko nouzového zastavení | |||||||
| X14 | Přípojka M23 × 1 pro potvrzovací tlačítko |
Hodnoty elektrického připojení
| Odběr proudu | max. 60 mA |
| Ovládací a indikační prvky | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 24 V |
| Spínací proud | 5 ... 10 mA |
| Napájení LED | 24 V DC |
| Prosvětlené tlačítko nouzového zastavení | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 5 ... 24 V |
| Spínací proud | 1 ... 100 mA |
| Napájení LED | 24 V DC |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Doba odezvy | Viz návod k použití sběrnicového modulu MBM-..., resp. blokovacího modulu / vyhodnocovacího modulu s jištěním ochranného krytu MGB2-I.-BR-... / MGB2-L.-BR-... |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (Ve vestavěném stavu) |
| Okolní teplota | |
| Při UB = 24 V DC | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny, mosaz, niklovaná |
Charakteristické hodnoty podle EN ISO 13849-1 a EN IEC 62061
| PL | Maximální SIL | PFHD | Kategorie | Doba provozu | |
|---|---|---|---|---|---|
| Vyhodnocování bezpečnostních signálů | PL d | - | 4.29x10-8 | 3 | 20 y |
| Platí jen pro externě připojené bezpečnostní funkce, jako jsou potvrzovací tlačítka, bezpečnostní spínače atd. | |||||
| B10D | Doba provozu | |
|---|---|---|
| Nouzové zastavení | 0.13x106 | 20 y |
Různé
| Submodulbreite | 1 |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 2,8 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2518509
Verze
Jazyk
Velikost
2,8 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001508
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.164620
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.164620
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 164620 |
| Název výrobku | MSM-1-S-CA-B000SL-F6-164620 |
| Hmotnost brutto | 0,19kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |




