Úvodní stránkaVýrobkyTlačítka nouzového zastaveníTlačítka nouzového zastavení řady ESES-FB1W-XW1E-LV412Q4MFR-YO-1C2514
ES-FB1W-XW1E-LV412Q4MFR-YO-1C2514 (Obj. č. 162943)
Zvolte obsah
Tlačítka nouzového zastavení ES-FB..-XW, přístroje s pouzdrem, M12 5pól.
- Červený ovládací knoflík ø 40 mm
- Monitorování bloku s kontakty
- Připojení konektorem M12 5pól.
- Resetování vytažením nebo otočením
- Pouzdro
- S osvětlením

Popis
Spínací jednotka
- 2 kladné rozpínací kontakty
1 rozpínací kontakt




Funkční výkresy

Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

Příklady připojení

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Návrhové izolační napětí Ui | 50 V |
| Napájecí napětí | |
| AC/DC | -10% ... 24 ... +10% V |
| Provozní proud | 15 mA |
| Kategorie použití | |
| AC-15 Rozpínací kontakt | 1,5 A 50 V |
| DC-13 Rozpínací kontakt | 1 A 30 V |
| DC-14 Spínací kontakt | 0,3 A 50 V |
| Spínací proud | |
| Min. při 24 V | 10 mA |
| Tepelný návrhový proud Ith | 1 A |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Konektor M12 (5pól. (bez PE)) |
| Počet spínacích kontaktů | 1 |
| Počet nuceně rozpínaných kontaktů | 2 |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Mechanická životnost | 0.25 x 10⁶ |
| Třída ochrany | IP65 |
| Okolní teplota | -25 ... 55 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro | Polykarbonát |
| Tlačítko | Termoplast zesílený skelnými vlákny |
| Kontakt | Slitina stříbra, velmi tenké pozlacení |
Charakteristické hodnoty podle EN ISO 13849-1 a EN IEC 62061
| B10D | Doba provozu | |
|---|---|---|
| Nouzové zastavení | 0.1x106 | 20 y |
Různé
| Osvětlení | Ano |
| Barva | |
| Ovládací tlačítko | Červený transparentní |
| Spodní část | Žlutá |
| Další funkce | |
| Resetování vytažením nebo otočením | |
| Přístroj s pouzdrem | |
| Ovládací knoflík Ø 40 mm | |
| Monitorování bloku s kontakty |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 2,5 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2105755
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001636
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.162943
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.162943
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 162943 |
| Název výrobku | ES-FB1W-XW1E-LV412Q4MFR-YO-1C2514 |
| Hmotnost brutto | 0,26kg |
| Číslo celního tarifu | 85365019000 |
| ECLASS | 27-37-12-44 EMERGENCY-STOP pushbutton, complete device |


