BCM-A-P2-SEM4-1 (Obj. č. 105756)
Zvolte obsah
Spojovací modul s konektorem M12, 5pól.
- Převod z konektoru M12 na plochý kabel
- Velmi kompaktní konstrukce
- Snadná manipulace

Popis
Vhodný pro bezpečnostní spínače
Bezpečnostní spínače s integrovaným rozhraním AS-Interface jsou většinou vybaveny konektorem M12. V technologii se však jak pro sběrnici AS-i, tak pro pomocnou energii používají známé ploché kabely AS-Interface. Spojovací modul realizuje přechod z konektoru M12 na plochý kabel. Manipulace s modulem je přitom velice jednoduchá – k vložení plochých kabelů stačí jen vyšroubovat jediný šroub.


Rozměrové výkresy

| 1 | AS-Interface |
| 2 | Energie |
| 3 | Zásuvka M12 × 1, 5pól. |
Příklady připojení

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Návrhové izolační napětí Ui | 200 V |
| Napájecí napětí DC | max. 36 V DC |
| Proud | max. 4 A |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | |
| Kabel 1 | Plochý kabel pro sběrnici AS-Interface ((AS-Interface +, AS-Interface –)) |
| Bezpečnostní spínač | Zástrčka M12 s dutinkami |
| Kabel 2 | Silový plochý kabel ((+24 V, 0 V)) |
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Způsob montáže | Šrouby, 1× M6 ((1× M6)) |
| Třída ochrany | IP67 (S kabelem EPDM podle specifikace AS-i, 1× proražený) |
| Okolní teplota | -20 ... 70 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro | Termoplast zesílený skelnými vlákny |
Ke stažení
Prodejní doklady
Interrupteurs de sécurité avec AS-Interface
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Interrupteurs de sécurité avec AS-Interface
Č. dok.
112564
Verze
12-03/21
Jazyk
Velikost
4,9 MB
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.105756
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.105756
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,3 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 105756 |
| Název výrobku | BCM-A-P2-SEM4-1 |
| Hmotnost brutto | 0,03kg |
| Číslo celního tarifu | 85369010000 |
