Úvodní stránkaVýrobkyČtecí hlavy s kódovanými transpondéry a externím vyhodnocovánímČtecí hlavy CESCES-A-LSP-05V-104966
CES-A-LSP-05V-104966 (Obj. č. 104966)
Zvolte obsah
Čtecí hlava CES-A-LSP-..., napevno připojený kabel 5 m, PVC
- Optimalizován pro montáž na hliníkové profily
- LED dioda k indikaci polohy dveří
- Napevno připojený kabel z PVC
- Délka kabelu 5 m

Popis
Možnosti kombinování
Vhodný pro připojení k vyhodnocovací jednotce CES-AZ
Důležité: Aktuátory se musejí objednávat zvlášť!
Typická detekční oblast
Montáž do hliníkového profilu 45 × 45 mm



Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

| 1 | Aktivní plocha |
| 2 | LED |
Příklady připojení

Technické údaje
Ovládací a zobrazovací prvky
| LED displej | Bílá: detekován platný aktuátor |
Hodnoty elektrického připojení
| Připojovací kabel | PVC, délka 5 m, Ø 4,6 mm, s dutinkami |
| Napájení | Z vyhodnocovací jednotky |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Napevno připojený kabel |
| Utahovací moment | |
| Upevňovací šrouby | max. 1 Nm |
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Délka kabelu | |
| Max. příp. | max. 25 m |
| Třída ochrany | IP67 |
| Okolní teplota | -25 ... 70 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro | PA6 GF30 |
| Princip činnosti | Indukční |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 15,1 MB)
Jednotlivé dokumenty
Pokyny
Bezkontaktní bezpečnostní systém CES-AZ-UES-… (Multicode)
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Bezkontaktní bezpečnostní systém CES-AZ-UES-… (Multicode)
Č. dok.
2105274
Verze
13-07/21
Jazyk
Velikost
2,1 MB
Non-Contact Safety System CES-AZ-UES-… (Multicode)
Č. dok.
2105274
Verze
13-07/21
Jazyk
Velikost
1,9 MB
Système de sécurité sans contact CES-AZ-UES-… (multicode)
Č. dok.
2105274
Verze
13-07/21
Jazyk
Velikost
1,9 MB
Sistema de seguridad sin contacto CES-AZ-UES-… (Multicode)
Č. dok.
2105274
Verze
13-07/21
Jazyk
Velikost
1,9 MB
Berührungsloses Sicherheitssystem CES-AZ-UES-… (Multicode)
Č. dok.
2105274
Verze
13-07/21
Jazyk
Velikost
1,9 MB
Sistema di sicurezza senza contatto CES-AZ-UES-… (Multicode)
Č. dok.
2105274
Verze
13-07/21
Jazyk
Velikost
1,9 MB
非接触式安全系统 CES-AZ-UES-… (通用编码)
Č. dok.
2105274
Verze
13-07/21
Jazyk
Velikost
2,0 MB
Návod k použití Bezkontaktní bezpečnostní systém CES-AZ-AES-… (Unicode)
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Návod k použití Bezkontaktní bezpečnostní systém CES-AZ-AES-… (Unicode)
Č. dok.
2104766
Verze
14-10/25
Jazyk
Velikost
2,1 MB
Operating Instructions Non-Contact Safety System CES-AZ-AES-… (Unicode)
Č. dok.
2104766
Verze
14-10/25
Jazyk
Velikost
1,7 MB
Mode d’emploi Système de sécurité sans contact CES-AZ-AES-… (unicode)
Č. dok.
2104766
Verze
14-10/25
Jazyk
Velikost
1,7 MB
Manual de instrucciones Sistema de seguridad sin contacto CES-AZ-AES-… (Unicode)
Č. dok.
2104766
Verze
14-10/25
Jazyk
Velikost
1,7 MB
Betriebsanleitung Berührungsloses Sicherheitssystem CES-AZ-AES-… (Unicode)
Č. dok.
2104766
Verze
14-10/25
Jazyk
Velikost
1,7 MB
Istruzioni di impiego Sistema di sicurezza senza contatto CES-AZ-AES-… (Unicode)
Č. dok.
2104766
Verze
14-10/25
Jazyk
Velikost
1,7 MB
使用说明书 非接触式安全系统 CES-AZ-AES-… (特殊编码)
Č. dok.
2104766
Verze
14-10/25
Jazyk
Velikost
2,0 MB
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2077154
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001581
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Prodejní doklady
Flexibly safe - Transponder-coded safety systems CES
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Flexibly safe - Transponder-coded safety systems CES
Č. dok.
120233
Verze
06-06/22
Jazyk
Velikost
7,3 MB
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.104966
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.104966
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 104966 |
| Název výrobku | CES-A-LSP-05V-104966 |
| Hmotnost brutto | 0,183kg |
| Global Trade Item Number (GTIN) | 4047048005877 |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-27-24-03 Safety-related transponder switch |


