CES-A-BPA-EX-102125 (Obj. č. 102125)
Zvolte obsah
Aktuátor CES-A-BPA-EX
- Provedení ATEX
- Vhodné pro použití v zóně 2 a 22 (plyn a prach)
- Tvar kvádru 40 × 40 mm

Popis

Rozměrové výkresy

| 1 | Aktivní plocha |
Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Napájení | Indukční z čtecí hlavy |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Utahovací moment | |
| Upevňovací šrouby | max. 1 Nm |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Třída ochrany | IP65/IP67/IP69/IP69K |
| Okolní teplota | -25 ... 70 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro | Plast (PBT) |
Součásti obsažené v sadě
| Obsažené příslušenství | 2× bezpečnostní šroub M5 × 10 |
Různé
| Ochrana proti výbuchu podle směrnice ATEX 2014/34/EU | Ex II 3G Ex ic IIC T6 Gc / Ex II 3D Ex ic IIIC T85°C Dc X |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 2,8 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2109923
Verze
Jazyk
Velikost
2,8 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.102125
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.102125
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 102125 |
| Název výrobku | CES-A-BPA-EX-102125 |
| Hmotnost brutto | 0,029kg |
| Global Trade Item Number (GTIN) | 4047048006362 |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-27-24-04 Actuator for safety-related proximity switch |

