AC-YD-SBB-097627 (Obj. č. 097627)
Zvolte obsah
Rozdělovač Y M12
- Pro sériové zapojení bezpečnostních spínačů AR/BR do spínacích řetězců
- Rozdělovač Y M12, 2× 5pól., 1× 8pól.
- Přímý konektor

Popis


Rozměrové výkresy

Příklady připojení

| * | Funkce obsazení kontaktů v závislosti na připojeném přístroji |
| 1 | Zástrčka s dutinkami |
| 2 | Zásuvka s kolíky |
Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Návrhové izolační napětí Ui | 300 V |
| Návrhové napětí | 30 V |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 0.8 kV |
| Vnitřní odpor | ≤5 mΩ |
| Jmenovitý proud | |
| Při 40 °C | 2 A (8 kontaktů); 4 A (5 kontaktů) |
| Stupeň znečištění podle EN 60664-1 | 3 |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Průřez žíly | 0,22 mm² |
| Specifikace konstrukčního provedení | DIN EN 61076-2-101 |
| Teplota při skladování | -25 ... 80 °C |
| Třída ochrany | IP65/IP67 (Jen v sešroubovaném stavu s příslušnými protikusy.) |
| Zapojovací cykly | 100 |
| Okolní teplota | -25 ... 80 °C |
| Materiál | |
| Nosič kontaktů – konektor | TPU, samozhášivý |
| Kontakt | CuZn, podkladové niklování a pozlacení |
| Nosič kontaktů – spojka | TPU GF, samozhášivý |
| Pouzdro konektoru | TPU, samozhášivý |
| Zajištění konektoru | CuZn, niklováno |
| Přípojka 3 | |
| Typ připojení | Konektor M12 |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami |
| Vývod kabelu | Přímý |
| Počet pólů | 5 |
| Zajištění konektoru | Šroubovací svorkovnice |
| Přípojka 1 | |
| Typ připojení | Konektor M12 |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami |
| Počet pólů | 8 |
| Zajištění konektoru | Šroubovací svorkovnice |
| Přípojka 2 | |
| Typ připojení | Konektor M12 |
| Typ připojení | Zásuvka s kolíky |
| Vývod kabelu | Přímý |
| Počet pólů | 5 |
| Zajištění konektoru | Šroubovací svorkovnice |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001578
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Prodejní doklady
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.097627
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.097627
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 097627 |
| Název výrobku | AC-YD-SBB-097627 |
| Hmotnost brutto | 0,033kg |
| Global Trade Item Number (GTIN) | 4047048005457 |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
