BETAETIGER-S-WQT-LN (Obj. č. 095741)
Zvolte obsah
Úhlový aktuátor S pro bezpečnostní spínače SGA/SGP/STA/STP/STM pro zaváděcí trychtýř
- Dva bezpečnostní šrouby jsou součástí dodávky
- Aktuátor s pryžovou průchodkou

Popis
Upozornění
Aktuátory S-...-SN se nesmějí používat ve spojení se zaváděcími trychtýři. Se zaváděcími trychtýři se musejí používat aktuátory S-...-LN.
Aktuátor úhlový
Vhodný pro maximální tahovou sílu 1000 N.
Šrouby z nerezové oceli
Přiložené bezpečnostní šrouby lze zašroubovat běžnými nástroji, nelze je však znovu vyšroubovat.

Rozměrové výkresy

Technické údaje
Schválení

Mechanické hodnoty a prostředí
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Volný chod | max. 5 mm |
| Poloměr dveří | min. 300 mm |
| Materiál | |
| Šroub | Nerezová ocel |
| Aktuátor | Nerezová ocel |
| Pryžová průchodka | NBR |
| Držící síla Fmax | max. 1000 N Snížená síla jištění aktuátorem |
Různé
| Použitelnost zaváděcího trychtýře | Ano |
Příslušenství
Ke stažení
Prodejní doklady
Bezpečnostní spínače s kovovým pouzdrem
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Bezpečnostní spínače s kovovým pouzdrem
Č. dok.
121650
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,8 MB
Safety Switches with Metal Housing
Č. dok.
100369
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,8 MB
Interrupteurs de sécurité avec boîtier métallique
Č. dok.
100676
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,9 MB
Interruptores de seguridad con carcasa metálica
Č. dok.
104856
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
14,0 MB
Sicherheitsschalter mit Metallgehäuse
Č. dok.
100319
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,9 MB
金属壳体 的安全开关
Č. dok.
102453
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
8,2 MB
Bezpečnostní spínače s plastovým pouzdrem
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Bezpečnostní spínače s plastovým pouzdrem
Č. dok.
121649
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,5 MB
Safety Switches with Plastic Housing
Č. dok.
096956
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,5 MB
Interrupteurs de sécurité avec boîtier plastique
Č. dok.
100677
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,6 MB
Interruptores de seguridad con carcasa plástica
Č. dok.
104855
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,6 MB
Sicherheitsschalter mit Kunststoffgehäuse
Č. dok.
096955
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,6 MB
塑料壳体 的安全开关
Č. dok.
116243
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,1 MB
Schválení a certifikáty
DGUV
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
DGUV
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
3,5 MB
Makra ePlan
EUC.095741
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.095741
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 095741 |
| Název výrobku | BETAETIGER-S-WQT-LN |
| Hmotnost brutto | 0,029kg |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-27-26-06 Actuator for safety-related position switch |


