AnasayfaProductsTransponder-coded key systems EKS and CKSElectronic-Key-System EKS2Key EKS2EKS2-K-K-B-D2-WH-168437
EKS2-K-K-B-D2-WH-168437 (Sip. No. 168437)
Choose content
EKS2 Electronic-Key
- Electronic-Key for the Electronic-Key-System EKS2
- Security through MIFARE DESFire® transponders with AES encryption
- Color white

Açıklama

Dimensional drawings

| 1 | Front view |
| 2 | View of the rear |
Teknik Veriler
Approvals


Electrical connection values
| Number of write cycles | max. 500000 |
| Data retention time | max. 10 y at +22 °C |
| Length of serial number | 7 Byte (Serial number read only) |
| Power supply | Inductive via read unit |
| Storage capacity | 4096 Byte |
Mechanical values and environment
| Storage temperature | -25 ... 70 °C |
| Degree of protection | IP65/IP67 |
| Ambient temperature | -25 ... 60 °C |
| Material | |
| 1.4301 | |
| ABS, white |
İndirme
Komple paket
Tüm önemli belgeleri tek bir tıklama ile indirin.
İçerik:
- Kullanım talimatları ve kullanım talimatlarına veya kısa talimatlara yapılan tüm eklemeler
- Kullanım talimatlarını tamamlayan tüm veri sayfaları
- Uygunluk beyanı
Paketin tamamını indirin (ZIP, 0,2 MB)
Tek Belgeler
Diğer Belgeler
Approvals and certificates
WEEE
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
WEEE
Dok. No.
ECO20001806
Versiyon
Dil
Boyut
0,1 MB
c_UL_us
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
c_UL_us
Dok. No.
20001778
Versiyon
Dil
Boyut
0,3 MB
Sales documents
ePlan macros
EUC.168437
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
EUC.168437
Dok. No.
Versiyon
Dil
Boyut
0,1 MB
CAD Verileri
Sipariş verileri
| Sip. No. | 168437 |
| Makale adı | EKS2-K-K-B-D2-WH-168437 |
| Ağırlık | 0,008kg |
| Gümrük sınıfı | 85389099990 |
| ECLASS | 27-39-90-90 Property, access monitor (other, unspecified) |

