Úvodní stránkaVýrobkyMultifunkční brána MGB2 Modular a ClassicSubmoduly MSMMSM-1-R-CKS2-FLX-A0Q0FS-Q1-174773
MSM-1-R-CKS2-FLX-A0Q0FS-Q1-174773 (Obj. č. 174773)
Zvolte obsah
Submodul MSM-1-R... (klíčový adaptér CKS2, tlačítko nouzového zastavení)
- Rozšíření funkcí pro moduly MGB2 a MCM
- Typ připojení: R
- Klíčový adaptér CKS2 s integrovanou vyhodnocovací elektronikou
- Nouzové zastavení podle normy ISO 13850
- Volně ovladatelné LED diody (červená, zelená, žlutá)
- Doplňková RGB LED dioda pro snadnou diagnostiku
- Vybrání pro vkládací štítek
- Včetně sady vkládacích štítků, různobarevné

Popis
Kategorie podle normy EN 13849-1
Systém CKS2 je vhodný pro integraci do zařízení s nejvyššími bezpečnostními požadavky, jako je kategorie 4 / PL e podle normy EN ISO 13849-1.
Vyhodnocování klíčů CKS2
U výrobků značky EUCHNER s koncepcí FlexFunction je při uvádění do provozu nutné učení, v jehož rámci se přístroj nakonfiguruje. Funkce přístroje závisí na typu naučeného klíče.
Důležité: Klíče CKS2 se musejí objednávat zvlášť!


Rozměrové výkresy

| Pos 1 | Nouzové zastavení podle normy ISO 13850 |
| Pos 2 | Pozice pro vkládací štítek |
| Pos 3 | Systém elektronických klíčů CKS2 |
| Z | Označuje zarovnání pol. 1 |
Rozměrové výkresy

Technické údaje
Schválení


Ovládací a zobrazovací prvky
| Poloha | Barva | Doplňky | Vkládací štítek | Provedení | Spínací jednotka | Vkládací štítek | Počet | Označení1 | LED |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nouzové zastavení | 2× nuceně rozpínaný kontakt | |||||||
| 2 | 12,5 × 27 mm | Pozice pro vkládací štítek | |||||||
| 3 | Systém elektronických klíčů CKS2 |
Hodnoty elektrického připojení
| Odběr proudu | max. 50 mA |
| Ovládací a indikační prvky | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 24 V |
| Spínací proud | 5 ... 10 mA |
| Napájení LED | 24 V DC |
| Nouzové zastavení | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 5 ... 24 V |
| Spínací proud | 1 ... 100 mA |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Doba odezvy | Viz návod k použití sběrnicového modulu MBM-..., resp. blokovacího modulu / vyhodnocovacího modulu s jištěním ochranného krytu MGB2-I.-BR-... / MGB2-L.-BR-... |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (IP 65: Jen v sešroubovaném stavu se stanovenými základními moduly.) |
| Okolní teplota | |
| Při UB = 24 V DC | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny |
Charakteristické hodnoty podle EN ISO 13849-1 a EN IEC 62061
| PL | Maximální SIL | PFHD | Kategorie | Doba provozu | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bezpečné rozpoznávání klíčů | PL e | 3 | 3.37x10-9 | 4 | 20 y |
| B10D | Doba provozu | |
|---|---|---|
| Nouzové zastavení | 0.13x106 | 20 y |
Různé
| Submodulbreite | 1 | Vkládací štítek | |||||
| |||||||
| ID softwaru (SW-ID) | 9000065 | ||||||
Příslušenství
Aktuátor
Klíč A-FLX-K-0A FlexFunction, 1× klíč v obalové jednotce

171455
A-FLX-K-0A-BK-171455
A-FLX-K-0A-BK-171455
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0A: 1× klíč v každé obalové jednotce
- Barva klíče: černá

171456
A-FLX-K-0A-BU-171456
A-FLX-K-0A-BU-171456
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0A: 1× klíč v každé obalové jednotce
- Barva klíče: modrá

168921
A-FLX-K-0A-RD-168921
A-FLX-K-0A-RD-168921
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0A: 1× klíč v každé obalové jednotce
- Barva klíče: červená

171458
A-FLX-K-0A-YE-171458
A-FLX-K-0A-YE-171458
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0A: 1× klíč v každé obalové jednotce
- Barva klíče: žlutá
Klíč A-FLX-K-0B FlexFunction, 4 klíče na PU

176507
A-FLX-K-0B-BK-V04-176507
A-FLX-K-0B-BK-V04-176507
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0B: 4 stejně kódované klíče na obalovou jednotku
- Barva klíče: černá

176512
A-FLX-K-0B-BU-V04-176512
A-FLX-K-0B-BU-V04-176512
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0B: 4 stejně kódované klíče na obalovou jednotku
- Barva klíče: modrá

176513
A-FLX-K-0B-RD-V04-176513
A-FLX-K-0B-RD-V04-176513
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0B: 4 stejně kódované klíče na obalovou jednotku
- Barva klíče: červená

176515
A-FLX-K-0B-YE-V04-176515
A-FLX-K-0B-YE-V04-176515
- Kódovaný transpondér
- Vysoká úroveň kódování podle EN 14119
- Typ klíče 0B: 4 stejně kódované klíče na obalovou jednotku
- Barva klíče: žlutá
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 1,2 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2518509
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001508
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Prodejní doklady
Schválení a certifikáty
ISED_MSM CKS2_22052-20
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
ISED_MSM CKS2_22052-20
Č. dok.
20001786
Verze
Jazyk
Velikost
0,3 MB
M6A Zertifikat
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
M6A Zertifikat
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,3 MB
UQS CKS2-K-…/ MSM-1-R-CKS2-…
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UQS CKS2-K-…/ MSM-1-R-CKS2-…
Č. dok.
ECO20001552
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.174773
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.174773
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 174773 |
| Název výrobku | MSM-1-R-CKS2-FLX-A0Q0FS-Q1-174773 |
| Hmotnost brutto | 0,11kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |




