Úvodní stránkaVýrobkyMultifunkční brána MGB2 Modular a ClassicSubmoduly MSMMSM-1-P-CA-A0Q0Q0-H2-165632
MSM-1-P-CA-A0Q0Q0-H2-165632 (Obj. č. 165632)
Zvolte obsah
Submodul MSM-1-P... (tlačítko nouzového zastavení, vkládací štítek)
- Rozšíření funkcí pro moduly MGB2 a MCM
- Typ připojení: P
- 1× tlačítko nouzového zastavení podle normy ISO 13850
- 2× vybrání pro vkládací štítky
- 2× vkládací štítek

Popis



Rozměrové výkresy

| Pos 1 | Nouzové zastavení podle normy ISO 13850 |
| Pos 2 | Pozice pro vkládací štítek |
| Pos 3 | Pozice pro vkládací štítek |
| Z | Označuje zarovnání pol. 1 |
Rozměrové výkresy

Příklady připojení

Technické údaje
Ovládací a zobrazovací prvky
| Poloha | Barva | Doplňky | Provedení | Vkládací štítek | Spínací jednotka | Vkládací štítek | Počet | Označení1 | LED |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nouzové zastavení | 2× nuceně rozpínaný kontakt | |||||||
| 2 | 12,5 × 27 mm | Pozice pro vkládací štítek | |||||||
| 3 | 12,5 × 27 mm | Pozice pro vkládací štítek |
Hodnoty elektrického připojení
| Odběr proudu | max. 4 mA |
| Ovládací a indikační prvky | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 24 V |
| Spínací proud | 5 ... 10 mA |
| Napájení LED | 24 V DC |
| Nouzové zastavení | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 5 ... 24 V |
| Spínací proud | 1 ... 100 mA |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Doba odezvy | Viz návod k použití sběrnicového modulu MBM-..., resp. blokovacího modulu / vyhodnocovacího modulu s jištěním ochranného krytu MGB2-I.-BR-... / MGB2-L.-BR-... |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (Ve vestavěném stavu) |
| Okolní teplota | |
| Při UB = 24 V DC | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny |
Charakteristické hodnoty podle EN ISO 13849-1 a EN IEC 62061
| B10D | Doba provozu | |
|---|---|---|
| Nouzové zastavení | 0.13x106 | 20 y |
Různé
| Submodulbreite | 1 | Vkládací štítek | |||||
| |||||||
| ID softwaru (SW-ID) | 165632 | ||||||
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,5 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2518509
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001508
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.165632
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.165632
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 165632 |
| Název výrobku | MSM-1-P-CA-A0Q0Q0-H2-165632 |
| Hmotnost brutto | 0,3kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |




