MSM-1-K-CA-CPP-B2-137732 (Obj. č. 137732)
Zvolte obsah
Submodul MSM-1-K... (nouzové zastavení, 2× prosvětlené tlačítko)
- Rozšíření funkcí
- Typ připojení: K
- 1× tlačítko nouzového zastavení podle normy ISO 13850
- 2× prosvětlené tlačítko
- Vč. sady barevných clonek

Popis
Rozměrové výkresy

| Pos 1 | Nouzové zastavení podle normy ISO 13850 |
| Pos 2 | Prosvětlené tlačítko |
| Pos 3 | Prosvětlené tlačítko |
| Z | Označuje zarovnání pol. 1 |
Rozměrové výkresy

Příklady připojení

Technické údaje
Ovládací a zobrazovací prvky
| Poloha | Barva | Doplňky | Provedení | Vkládací štítek | Vkládací štítek | Spínací jednotka | Počet | Označení1 | LED |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tlačítko nouzového zastavení se signalizačním kontaktem | 2× nuceně rozpínaný kontakt + 1× spínací kontakt | |||||||
| 2 | Prosvětlené tlačítko | 1× spínací kontakt | |||||||
| 3 | Prosvětlené tlačítko | 1× spínací kontakt |
Hodnoty elektrického připojení
| Odběr proudu | max. 24 mA |
| Ovládací a indikační prvky | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 24 V |
| Spínací proud | 5 ... 10 mA |
| Napájení LED | 24 V DC |
| Nouzové zastavení | |
| Spínaný výkon | max. 0.25 W |
| Spínací napětí | 5 ... 24 V |
| Spínací proud | 1 ... 100 mA |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (Ve vestavěném stavu) |
| Okolní teplota | |
| Při UB = 24 V DC | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny |
Charakteristické hodnoty podle EN ISO 13849-1 a EN IEC 62061
| B10D | Doba provozu | |
|---|---|---|
| Nouzové zastavení | 0.13x106 | 20 y |
Různé
| Submodulbreite | 1 |
| Další funkce | Vč. sady clonek, id. č. 120344 |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2500504
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.137732
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.137732
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 137732 |
| Název výrobku | MSM-1-K-CA-CPP-B2-137732 |
| Hmotnost brutto | 0,115kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |














