A-FLX-C07-05-N003-176732 (Obj. č. 176732)
Zvolte obsah
Aktuátor A-FLX-C07-05, číslovaný
- Tvar kvádru 40 × 26,5 × 18 mm
- Nízká úroveň kódování podle EN 14119
- Číslovaný aktuátor pro spolehlivou identifikaci a přenos čísel aktuátorů ve spojení se spínačem CES-I-IO
- Číslo aktuátoru: 3
- 2x bezpečnostní šrouby M4x20 jsou součástí dodávky

Popis

Rozměrové výkresy

| 1 | Aktivní plocha |
Technické údaje
Schválení


Hodnoty elektrického připojení
| Napájení | Indukční z čtecí hlavy |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Rozměry | 40 x 26,5 x 18 |
| Utahovací moment | |
| Upevňovací šrouby | max. 0.8 Nm |
| Teplota při skladování | -40 ... +70 °C |
| Třída ochrany | IP65/IP67/IP69/IP69K |
| Okolní teplota | -25 ... +70 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro | Plast PBT-PC-GF30 |
Součásti obsažené v sadě
| Obsažené příslušenství | 2× bezpečnostní šroub M4 × 20 |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2510141
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001472
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
ECOLAB
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
ECOLAB
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
c UL us
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
c UL us
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,3 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 176732 |
| Název výrobku | A-FLX-C07-05-N003-176732 |
| Hmotnost brutto | 0,032kg |
| ECLASS | 27-27-24-04 Actuator for safety-related proximity switch |
