MSM-C-K-BA-SH0-S2-164732 (Obj. č. 164732)
Zvolte obsah
Připojovací submodul MSM-C... (konektor M23, vč. 3 nalepovacích štítků)
- Připojovací submodul pro MGB2 Classic
- Konektor M23 (19pól.)

Popis
Technické údaje
Mechanické hodnoty a prostředí
| Montážní poloha | Libovolná |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Odolnost proti nárazům a vibracím | Podle normy EN IEC 60947-5-3 |
| Třída ochrany | IP65 (IP20) (Ve vestavěném stavu) |
| Okolní teplota | -25 ... 55 °C |
| Materiál | Plast zesílený skelnými vlákny; CuZn, niklovaný |
| Přípojka 1 | |
| Typ připojení | Pružinové svorkovnice, s kódováním |
| Zapojovací cykly | 25 |
| Přípojka 2 | |
| Typ připojení | Konektor M23 |
| Typ připojení | Zásuvka s kolíky |
| Počet pólů | 19 |
| Zajištění konektoru | Šroubovací uzávěr |
| Zapojovací cykly | 100 |
Různé
| Vkládací štítek | |||||||
| |||||||
| Další funkce | |||||||
| Vč. držáku etiket, id. č. 156733 | |||||||
| Vč. předem namontovaných pružinových svorkovnic | |||||||
Příslušenství
Připojovací materiál
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 1,5 m, úhlový
092906
C-M23F19-19XDIFPU01,5-MA-092906
C-M23F19-19XDIFPU01,5-MA-092906
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 1,5 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
092907
C-M23F19-19XDIFPU01,5-MA-092907
C-M23F19-19XDIFPU01,5-MA-092907
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 1,5 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 10 m, úhlový
092901
C-M23F19-19XDIFPU10,0-MA-092901
C-M23F19-19XDIFPU10,0-MA-092901
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 10 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
092902
C-M23F19-19XDIFPU10,0-MA-092902
C-M23F19-19XDIFPU10,0-MA-092902
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 10 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 15 m, úhlový
077020
C-M23F19-19XDIFPU15,0-MA-077020
C-M23F19-19XDIFPU15,0-MA-077020
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 15 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
085196
C-M23F19-19XDIFPU15,0-MA-085196
C-M23F19-19XDIFPU15,0-MA-085196
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 15 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 20 m, úhlový
092910
C-M23F19-19XDIFPU20,0-MA-092910
C-M23F19-19XDIFPU20,0-MA-092910
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 20 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
092911
C-M23F19-19XDIFPU20,0-MA-092911
C-M23F19-19XDIFPU20,0-MA-092911
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 20 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 25 m, úhlový
092912
C-M23F19-19XDIFPU25,0-MA-092912
C-M23F19-19XDIFPU25,0-MA-092912
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 25 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
092913
C-M23F19-19XDIFPU25,0-MA-092913
C-M23F19-19XDIFPU25,0-MA-092913
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 25 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 3 m, úhlový
092908
C-M23F19-19XDIFPU03,0-MA-092908
C-M23F19-19XDIFPU03,0-MA-092908
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 3 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
092909
C-M23F19-19XDIFPU03,0-MA-092909
C-M23F19-19XDIFPU03,0-MA-092909
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 3 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 6 m, úhlový
077018
C-M23F19-19XDIFPU06,0-MA-077018
C-M23F19-19XDIFPU06,0-MA-077018
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 6 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
085194
C-M23F19-19XDIFPU06,0-MA-085194
C-M23F19-19XDIFPU06,0-MA-085194
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 6 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Připojovací kabel s konektorem M23 s provedením C1825, 8 m, úhlový
077019
C-M23F19-19XDIFPU08,0-MA-077019
C-M23F19-19XDIFPU08,0-MA-077019
- Konektor RC18, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu C (doleva)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 8 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
085195
C-M23F19-19XDIFPU08,0-MA-085195
C-M23F19-19XDIFPU08,0-MA-085195
- Konektor M23, 18pól. + PE
- Úhlový konektor
- Vývod kabelu A (doprava)
- Kabel z PUR
- Délka kabelu 8 m
- Kabel s volným koncem
- Jednotlivé žíly barevně kódované
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2500504
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.164732
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.164732
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 164732 |
| Název výrobku | MSM-C-K-BA-SH0-S2-164732 |
| Hmotnost brutto | 0,24kg |
| Číslo celního tarifu | 85371098 |
| ECLASS | 27-24-26-05 Field bus, decentralized peripheral - function-/technology module |





