AC-MC-SA-F-A-157029 (Obj. č. 157029)
Zvolte obsah
Modulový konektor M12, 8pól., zásuvka pro signalizační sloupek
- Pro rozšiřující modul MCM/MGB2 Classic
- Konektor M12 k připojení signalizačního sloupku
- Počet pólů: 8, s dutinkami
Popis

Rozměrové výkresy

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Připojovací kabel | |
| MLI | 8pól., M12 × 1 |
| Návrhové napětí | 36 V |
| Jmenovité napětí | 30 V |
| Jmenovitý proud | |
| Při 40 °C | 2 A |
| Stupeň znečištění podle EN 60664-1 | 3 |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Teplota při skladování | -30 ... 70 °C |
| Okolní teplota | -30 ... 55 °C |
| Přípojka 1 | |
| Typ připojení | 2× šroub M4 |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami |
| Počet pólů | 8 |
| Třída ochrany | IP65 (Jen v sešroubovaném stavu s příslušnými protikusy.) |
| Zapojovací cykly | 100 |
| Materiál | |
| Pouzdro konektoru | Plast |
| Přípojka 2 | |
| Typ připojení | Šroubovací svorkovnice |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami |
| Specifikace konstrukčního provedení | M12 EN 61076-2-101 |
| Počet pólů | 8 |
| Třída ochrany | IP65 (Jen v sešroubovaném stavu s příslušnými protikusy.) |
| Zapojovací cykly | 100 |
| Materiál | |
| Pouzdro konektoru | Plast, zinkový tlakový odlitek, niklovaný |
| Zajištění konektoru | Zinkový tlakový odlitek, niklovaný |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,2 MB)
Jednotlivé dokumenty
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.157029
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.157029
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 157029 |
| Název výrobku | AC-MC-SA-F-A-157029 |
| Hmotnost brutto | 0,02kg |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |


