AC-MC-SB-F-B-157025 (Obj. č. 157025)
Zvolte obsah
Modulový konektor MLI, 5pól., s dutinkami
- Modulový konektor MLI, přímý
- Přímé zasunutí (bez závitu)
- Počet pólů: 5, s dutinkami

Popis


Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Návrhové napětí | 36 V |
| Jmenovité napětí | 30 V |
| Jmenovitý proud | |
| Při 40 °C | 4 A |
| Stupeň znečištění podle EN 60664-1 | 3 |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Teplota při skladování | -30 ... 70 °C |
| Okolní teplota | -30 ... 55 °C |
| Přípojka 1 | |
| Typ připojení | 2× šroub M4 |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami |
| Počet pólů | 5 |
| Třída ochrany | IP65 (Jen v sešroubovaném stavu s příslušným protikusem.) |
| Zapojovací cykly | 100 |
| Materiál | |
| Pouzdro konektoru | Plast |
| Přípojka 2 | |
| Typ připojení | Zásuvné připojení (nezajištěno) |
| Typ připojení | Zástrčka s dutinkami |
| Specifikace konstrukčního provedení | EUCHNER |
| Počet pólů | 5 |
| Třída ochrany | IP65 (Jen v zapojeném stavu s příslušným protikusem.) |
| Zapojovací cykly | 100 |
| Materiál | |
| Pouzdro konektoru | Plast |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,1 MB)
Jednotlivé dokumenty
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.157025
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.157025
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 157025 |
| Název výrobku | AC-MC-SB-F-B-157025 |
| Hmotnost brutto | 0,02kg |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |


