WKT1234VWZC2430 (Obj. č. 123874)
Zvolte obsah
Konstrukční řada WK...
- Zabudování do ovládacího panelu podle IEC 947-5-1 D30
- Tlačítko se směry ovládání 1–4
- Pájené připojení
- Aretace ve středové poloze
- Ochranná manžeta

Popis





Funkční výkresy

Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

| 1 | Ozdobná rukojeť |
| 2 | Blokování „V“ |
| 3 | Ochranná manžeta „W“ |
| 4 | Upínací šroub (šroub s šestihrannou hlavou) |
| 5 | Spínač středové polohy „Z“ |
| 6 | Bez spínače středové polohy „Z“ |
Příklady připojení

Příklady připojení

Technické údaje
Schválení


Hodnoty elektrického připojení
| Zajištění | T6/F10 |
| Návrhové izolační napětí Ui | 250 V |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 2.5 kV |
| Kategorie použití | |
| DC-13 | 24 V, 2 A |
| AC-15 | 230 V, 4 A |
| Spínací napětí | min. 10 V |
| Spínací proud | |
| (při 24 V) | min. 12 mA |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Pájené připojení |
| Počet signalizačních kontaktů | 4 + 1 (4 směry a kontakt Z) |
| Směry ovládání | 4 (Tlačítko) |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Mechanická životnost | 1 x 10⁶ |
| Spínač středové polohy | 1× přepínací kontakt (V nulové poloze (neaktivováno), spínací kontakt sepnut, rozpínací kontakt rozepnut) |
| Montážní výřez | D30 (EN IEC 60947-5-1) |
| Princip přepínání | Přepínací kontakt C IEC 947-5-1 (Mžikový spínač, konstrukce ES584) |
| Třída ochrany | |
| z čelní strany s manžetou | IP65 |
| Okolní teplota | -5 ... 65 °C |
| Materiál | |
| Ovládací páka z oceli odolné proti korozi | |
| Pouzdro z termoplastu/hliníku | |
| Kontakt | Slitina stříbra |
| Manžeta z černého elastomeru EPDM (Nízký obsah PAU) |
Různé
| Číslo C | |
| C2430 | Prodloužená ovládací páka (115 mm), delší blokování, upínací šroub: šroub s šestihrannou hlavou místo závitového kolíku, spínací jednotka s pájeným připojením, ochranná krytka a manžeta: materiál EPDM s nízkým obsahem PAU, nízkoteplotní tuk |
| Další funkce | |
| blokování | |
| Ochranná manžeta |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001504
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
CCC
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
CCC
Č. dok.
20001849
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 123874 |
| Název výrobku | WKT1234VWZC2430 |
| Hmotnost brutto | 0,25kg |
| Číslo celního tarifu | 85365019000 |
| ECLASS | 27-37-14-04 Control switch, joystick |
