EKS-A-K1WHWT32-EU (Obj. č. 123097)
Zvolte obsah
Klíč pro zápis/čtení
- Paměť 116 B E²PROM (programovatelná) plus 8 B ROM (sériové číslo)

Popis
Zvláštní vlastnosti
- Klíč má jedinečné sériové číslo o velikosti 8 B, které se do něj zapisuje laserem při výrobě, a je proto naprosto nezničitelně uloženo. Toto sériové číslo slouží ke spolehlivému rozlišení každého jednotlivého klíče.

Rozměrové výkresy

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Počet čtecích cyklů | Neomezený |
| Počet zapisovacích cyklů | min. 100000 |
| Doba uchování dat | min. 10 y Při +55 °C |
| Délka sériového čísla | 8 Byte (Sériové číslo lze jen číst) |
| Napájení | Indukční prostřednictvím klíčového adaptéru |
| Kapacita paměti | 116 Byte Zápis/čtení |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Třída ochrany | IP65/IP67 |
| Okolní teplota | -20 ... 60 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro | ABS, bílý |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Ostatní dokumenty
Prodejní doklady
Electronic-Key-System EKS
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Electronic-Key-System EKS
Č. dok.
086808
Verze
16-08/23
Jazyk
Velikost
9,1 MB
Electronic-Key-System EKS
Č. dok.
086809
Verze
16-08/23
Jazyk
Velikost
8,7 MB
Electronic-Key-System EKS
Č. dok.
092953
Verze
16-08/23
Jazyk
Velikost
8,7 MB
Electronic-Key-System EKS
Č. dok.
114432
Verze
16-08/23
Jazyk
Velikost
8,8 MB
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.123097
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.123097
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 123097 |
| Název výrobku | EKS-A-K1WHWT32-EU |
| Hmotnost brutto | 0,008kg |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-39-90-90 Property, access monitor (other, unspecified) |
