RADIUSBETAETIGER-S-OU-LN (Obj. č. 096697)
Zvolte obsah
Lomený aktuátor S nahoře/dole pro bezpečnostní spínače SGA/SGP/STA/STP/STM pro zaváděcí trychtýř
- Aktuátor z nerezové oceli
- Každý aktuátor má dva nerezové bezpečnostní šrouby
- Pro dveře se závěsy nahoře a dole

Popis
Upozornění
Aktuátory S-...-SN se nesmějí používat ve spojení se zaváděcími trychtýři. Se zaváděcími trychtýři se musejí používat aktuátory S-...-LN.
Lomený aktuátor
U dveří, které mají poloměr menší než 1000 mm, byste měli použít lomený aktuátor. Pružný pohyb aktuátoru zamezuje poškození v důsledku zpříčení aktuátoru v ovládací hlavě. V souladu s pohybem ochranného krytu je nutné vybrat aktuátor pro levou/pravou nebo horní/spodní stranu.

Rozměrové výkresy

Technické údaje
Schválení

Mechanické hodnoty a prostředí
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Volný chod | max. 5 mm |
| Poloměr dveří | min. 200 mm |
| Materiál | |
| Aktuátor | Nerezová ocel |
| Šroub | Nerezová ocel |
Různé
| Použitelnost zaváděcího trychtýře | Ano |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,2 MB)
Jednotlivé dokumenty
Ostatní dokumenty
Prodejní doklady
Bezpečnostní spínače s kovovým pouzdrem
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Bezpečnostní spínače s kovovým pouzdrem
Č. dok.
121650
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,8 MB
Safety Switches with Metal Housing
Č. dok.
100369
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,8 MB
Interrupteurs de sécurité avec boîtier métallique
Č. dok.
100676
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,9 MB
Interruptores de seguridad con carcasa metálica
Č. dok.
104856
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
14,0 MB
Sicherheitsschalter mit Metallgehäuse
Č. dok.
100319
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
7,9 MB
金属壳体 的安全开关
Č. dok.
102453
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
8,2 MB
Bezpečnostní spínače s plastovým pouzdrem
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
Bezpečnostní spínače s plastovým pouzdrem
Č. dok.
121649
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,5 MB
Safety Switches with Plastic Housing
Č. dok.
096956
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,5 MB
Interrupteurs de sécurité avec boîtier plastique
Č. dok.
100677
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,6 MB
Interruptores de seguridad con carcasa plástica
Č. dok.
104855
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,6 MB
Sicherheitsschalter mit Kunststoffgehäuse
Č. dok.
096955
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,6 MB
塑料壳体 的安全开关
Č. dok.
116243
Verze
11-03/18
Jazyk
Velikost
6,1 MB
Schválení a certifikáty
DGUV
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
DGUV
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
3,5 MB
Makra ePlan
EUC.096697
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.096697
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 096697 |
| Název výrobku | RADIUSBETAETIGER-S-OU-LN |
| Hmotnost brutto | 0,066kg |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-27-26-06 Actuator for safety-related position switch |



