CIT3APL1N30-STA (Obj. č. 071900)
Zvolte obsah
Hlava CIT3A určená jen pro čtení, s paralelním rozhraním, možnost axiálního zapojení

Popis
Pozor:
Délka připojovacího kabelu smí při použití stíněného kabelu činit max. 50 m.


Rozměrové výkresy

| 1 | LED |
| 1) | Volná zóna |
| 2 | Aktivní plocha |
| m | Odchylka soustřednosti |
| s | Čtecí vzdálenost |
Příklady připojení

Technické údaje
Hodnoty elektrického připojení
| Druh výstupu | Push-Pull |
| Výstupní napětí | |
| min. UB -3 V DC Pro úroveň HIGH | |
| 0 ... 2 V DC Pro úroveň LOW | |
| Napájecí napětí DC | 20 ... 24 ... 28 V DC (Všechny elektrické přípojky musejí být od sítě izolovány buď bezpečnostními transformátory podle normy EN/IEC 61558-2-6 s omezením výstupního napětí v případě chyby, nebo rovnocenným izolačním opatřením.) |
| Vstupní napětí | |
| max. 2 V DC Vstup SKIP – úroveň LOW | |
| min. 15 V DC Vstup SKIP – úroveň HIGH | |
| Spínací proud | |
| Na každém výstupu | max. 30 mA |
| Odběr proudu | |
| Bez zatížení | 65 ... 100 mA |
| Odpor | 4.5 kΩ Vstupní odpor vstupu SKIP |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Zástrčka M12, 8pól., možnost axiálního zapojení (Stínění připojovacího kabelu je prostřednictvím rýhované matice konektoru M12 vodivě propojeno s pouzdrem čtecí hlavy.) |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Způsob montáže | Nelícující |
| Třída ochrany | IP67 |
| Okolní teplota | 0 ... 50 °C |
| Materiál | |
| Pouzdro | CuZn, niklováno |
Rozhraní
| Datové rozhraní | 4b paralelní, binární kódování pomocí úrovně HIGH/LOW |
V kombinaci s aktuátorem CIS3AP50X50SH16YSNOU, CIS3AP50X50SH16YSNOP
| Čtecí vzdálenost | |
| Při 25 °C | 7 ... 12 ... 20 mm (Minimální vzdálenost je nezbytné dodržet, tak aby byl zajištěn nerušený přenos dat do čtecí hlavy při přiblížení nosiče dat ze strany.) |
| Středový posun | |
| Při čtecí vzdálenosti s = 12 mm | 11 mm |
Příslušenství
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 2,2 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC2077155
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001517
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Makra ePlan
EUC.071900
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EUC.071900
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
Objednací údaje
| Obj. č. | 071900 |
| Název výrobku | CIT3APL1N30-STA |
| Hmotnost brutto | 0,22kg |
| Číslo celního tarifu | 85389099990 |
| ECLASS | 27-28-04-01 Identification, RFID Reader |


