KCA1E001E000000W (Obj. č. 030583)
Zvolte obsah
Konstrukční řada KC...
- Připojení pomocí ploché zástrčky 2,8 × 0,5
- Směry ovládání: 2
- Ochranná manžeta pro zapuštěnou montáž (W)

Popis






Funkční výkresy

Rozměrové výkresy

Rozměrové výkresy

Příklady připojení

Příklady připojení

Příklady připojení

Technické údaje
Schválení


Hodnoty elektrického připojení
| Zajištění | T6/F10 |
| Návrhové izolační napětí Ui | 250 V |
| Jmenovité impulzní napětí Uimp | 2.5 kV |
| Kategorie použití | |
| DC-13 | 24 V, 2 A |
| AC-15 | 230 V, 4 A |
| Spínací napětí | min. 10 V |
| Spínací proud | |
| (při 24 V) | min. 12 mA |
Mechanické hodnoty a prostředí
| Typ připojení | Plochý konektor 2,8 × 0,5 IEC 760 |
| Počet signalizačních kontaktů | max. 2 2 (2 směry × 1× spínací jednotka) |
| Směry ovládání | max. 2 V závislosti na typu jsou možné max. 3 polohy (0-1-2) v každém směru |
| Teplota při skladování | -25 ... 70 °C |
| Mechanická životnost | 1 x 10⁶ |
| Montážní výřez | Ø 52 mm |
| Princip přepínání | Přepínací kontakt C IEC 947-5-1 (Mžikový spínač, konstrukce ES556) |
| Třída ochrany | |
| z čelní strany s manžetou | IP65 (Provedení W) |
| Okolní teplota | -5 ... 65 °C |
| Materiál | |
| Ovládací páka ze zinkované oceli | |
| Kontakt | Slitina stříbra |
| Pouzdro z termoplastu/hliníku | |
| Manžeta z černého elastomeru (Nízký obsah PAU) |
Různé
| Další funkce | Ochranná manžeta W pro zapuštěnou montáž |
Ke stažení
Celé balení
Stáhněte si všechny důležité dokumenty jedním kliknutím.
Obsahuje:
- Návod k použití a příp. dodatky k návodu k použití nebo stručné návody
- Příp. datové listy jako dodatek k návodu k použití
- Prohlášení o shodě
Stáhnout kompletní balíček (ZIP, 0,3 MB)
Jednotlivé dokumenty
Prohlášení o shodě
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
EU-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
UKCA-Konformitätserklärung
Č. dok.
EDC20001504
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
Ostatní dokumenty
Schválení a certifikáty
CCC
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
CCC
Č. dok.
20001849
Verze
Jazyk
Velikost
0,0 MB
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
DNV-TAA000007E_rev.2
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
0,2 MB
WEEE
Č. dok.
Verze
Jazyk
Velikost
WEEE
Č. dok.
ECO20001806
Verze
Jazyk
Velikost
0,1 MB
CAD/eCAD
Objednací údaje
| Obj. č. | 030583 |
| Název výrobku | KCA1E001E000000W |
| Hmotnost brutto | 0,453kg |
| Číslo celního tarifu | 85365019000 |
| ECLASS | 27-37-14-04 Control switch, joystick |

